frezarka do paznokci

Salony kosmetyczne czy też salony zajmujące się pielęgnacją i ozdabianiem paznokci są obecnie często uczęszczane. Jednocześnie, aby możliwe było prowadzenie w nich jak najlepszych zabiegów, wymagają profesjonalnego sprzętu, który pomoże w niezwykle precyzyjnym dopracowaniu każdego szczegółu. Wśród nich z całą pewnością znajdują się frezarki do paznokci – zapoznaj się z nimi bliżej, aby wiedzieć, jakimi zaletami się charakteryzują.

Czym jest frezarka do paznokci?

Profesjonalna frezarka do paznokci to urządzenie, które za sprawą specjalnie przygotowanej głowicy z delikatnym materiałem ściernym pozwala na usunięcie nadmiaru płytki paznokciowej zarówno paznokci u rąk, jak i u stóp. Jest to urządzenie elektryczne, które wykorzystuje szybko obracającą się głowicę do delikatnego, a jednocześnie szybkiego przygotowania paznokcia do dalszych zabiegów czy też po prostu do skrócenia go.

Frezarka, która ułatwia i przyspiesza pracę

Piękne paznokcie twoich klientek to przede wszystkim paznokcie zadbane, odpowiednio przycięte i wyprofilowane. Perfekcyjny manicure oparty jest przede wszystkim na drobiazgowości, a każdy doskonale wie, że przycinanie paznokci tak, by były idealnie równe i wyprofilowane jest nie lada wyzwaniem. Nietrudno złamać płytkę paznokcia, doprowadzić do jej rozdwojenia lub po prostu przyciąć ją na odrobinę inną długość na jednym z palców. Wówczas niezbędne jest dalsze działanie, mające na celu poprawę wyglądu paznokcia.

Frezarka pozwala na szybkie i łatwe przygotowanie płytki, bez konieczności wykonywania poprawek i bez niebezpieczeństwa, że przez przypadek pojawią się jakiegoś rodzaju błędy. To idealna propozycja do salonów kosmetycznych, ponieważ wykorzystanie tego urządzenia znacznie skraca czas pracy każdej stylistki. Ułatwia jej też precyzyjne dopracowanie paznokcia.

Idealne przygotowanie na dalsze zabiegi

Większość zabiegów kosmetycznych stosowanych na paznokcie wymaga uprzedniego przygotowania płytki. Frezarka do paznokci jest urządzeniem, które w tym celu sprawdza się najlepiej. Jej działanie jest delikatne i precyzyjne, a dzięki możliwości dopasowania obrotów pozostawia ogromną swobodę pracy każdej stylistce. Dzięki temu osiągane w kolejnych zabiegach efekty mogą być dokładnie takie, jakich oczekuje klientka.

Bez pyłu i pozostałości paznokci

Najlepsze dostępne modele pomagają także w utrzymaniu stanowiska pracy w czystości. Frezarka działa w sposób bezpyłowy, ponieważ posiada specjalny zbiorniczek na pozostałości paznokci. Dzięki temu otoczenie jest znacznie czystsze i przyjemniejsze dla klientek oraz samych stylistek. Co więcej, bezpyłowa praca również przyczynia się do zminimalizowania i skrócenia czynności, które muszą zostać wykonane przez pracowników salonu kosmetycznego.