Międzybrodzie Żywieckie czy Bialskie

Wyjazd w góry to zawsze bardzo emocjonujące przeżycie. Jest ono tym bardziej spotęgowane, gdy w pakiecie z górami mamy wodę. Tak właśnie jest w przypadku Międzybrodzia Żywieckiego i Międzybrodzia Bialskiego. Ogromne Jezioro Międzybrodzkie położone jest malowniczo w sercu gór. Nie ma chyba osoby, która nie zachwyciłaby się tym widokiem. Jesteśmy w górach a czujemy się trochę jak na Mazurach. Takie niecodzienne połączenie przyciąga w te rejony całe grupy odwiedzających. Jeśli chodzi o wygodne noclegi Międzybrodzie nie ma sobie równych.

Przepiękne apartamenty Międzybrodzie Żywieckie

Pokój z widokiem na góry i jezioro to niesamowita okazja do podziwiania górskiej scenerii. Na Górze Żar oraz okolicznych górach umiejscowione są stylowe pensjonaty i kwatery prywatne. Międzybrodzie obfituje także w w wiele restauracyjek i lokali gastronomicznych. Na amatorów wypoczynku czekają tutaj gorące plaże nad jeziorem. Dla osób bardziej aktywnych Góra Żar ma do zaoferowania spadochroniarstwo, szybownictwo, kolarstwo górskie czy saneczkarstwo na profesjonalnym torze. Apartamenty Międzybrodzie Żywieckie polecają się na luksusowy urlop. Świeże górskie powietrze z pewnością doda wigoru spragnionym relaksu turystom.

Międzybrodzie Bialskie apartamenty dla rodzin

Międzybrodzie Bialskie leży tuż obok Międzybrodzia Żywieckiego. Jest znane z urokliwych plaż i deptaków spacerowych nad brzegiem jeziora. Choć wiele osób przyjeżdża na co dzień do tej znanej miejscowości, to jednak wciąż można w niej znaleźć zaciszne i ustronne miejsca w sam raz dla zakochanych par lub rodzin z dziećmi, które szukają przede wszystkim spokoju na łonie natury. Międzybrodzie daje możliwość pływania wpław lub kajakiem czy rowerkiem wodnym. Ponieważ Międzybrodzie bialskie apartamenty w dobrym guście oferuje przez cały rok, sezon w Międzybrodziu nigdy się nie kończy.

Najlepsze noclegi Międzybrodzie

Wybierając noclegi Międzybrodzie, oszczędzamy czas, ponieważ jest to doskonałe miejsce, by zwiedzić bez większego wysiłku inne okoliczne atrakcje. Z Międzybrodzia niedaleko jest do Szczyrku, gdzie znaleźć można nowoczesne wyciągi, trasy narciarskie i rowerowe, skocznię narciarską oraz wiele innych możliwości jeśli chodzi o aktywność fizyczną. Warto będąc w Szczyrku zdobyć jego najwyższy szczyt, Skrzyczne. Z Międzybrodzia możemy również udać się do Żywca lub nad Jezioro Żywieckie. W Żywcu koniecznie trzeba zobaczyć Park Zamkowy, Muzeum Browaru czy Stary Zamek.