okulary przeciwsłoneczne z korekcją
fot. pexels.com

Wiele osób, które noszą okulary co roku, latem i wiosną, przeżywa ten sam problem. Zakładając okulary przeciwsłoneczne traci ostrość widzenia, a nosząc okulary korekcyjne, które noszą na co dzień, razi je słońce i nic nie widzą. Na szczęście jest na to sposób! Okulary przeciwsłoneczne z korekcją! Sprawdź, jakie masz możliwości ich zakupu!

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/kupujemy-okulary-przeciwsloneczne-z-korekcja/

Okulary słońce – cień

Jeśli nie chcesz od razu inwestować w okulary przeciwsłoneczne z korekcją, masz jeszcze inne możliwości wyboru. Możesz zdecydować się na okulary, które mają specjalne nakładki przyciemniające, które doczepisz sobie na magnesik do swoich okularów, gdy będzie ostre światło na dworze, a ty będziesz chciał się przed nim ochronić. Takie nakładki są najtańszym rozwiązaniem dla osób z wadą wzroku, którym zależy na tym by dobrze widzieć w słoneczne dni.

Drugim rozwiązaniem jest również inwestycja w okulary słońce-cień. To okulary, których szkła reagują na intensywność światła na zewnątrz. Gdy świeci słońce, wówczas zachodzą ciemną osłonką, która przypomina okulary przeciwsłoneczne, a gdy jest cień, to mają swój normalny wygląd. To dość drogie rozwiązanie, ale za to jednorazowa inwestycja, za którą płacisz tylko raz, a dodatkowo zawsze masz te same okulary przy sobie i nie musisz się zastanawiać czy zabrałeś z domu te przeciwsłoneczne.

Okulary przeciwsłoneczne z korekcją

Okulary przeciwsłoneczne z korekcją wady wzroku zrobisz wyłącznie w salonie optycznym. Takie okulary mają te same szkła, co twoje normalne okulary dzienne, ale mają również powłokę z filtrem UV, która chroni oczy przed światłem słonecznym, a także pozwoli ci normalnie widzieć w ciągu dnia.

Okulary te są inwestycją, która tak właściwie zależy od tego, jakie masz szkła. Im większa wada wzroku, tym grubsze szła, tym większa inwestycja płynie z ich zakupu, gdyż są specjalnie spłaszczane. Jednakże to dobra inwestycja, która posłuży ci przez następne kilka lat.

Przeczytaj też: http://vivetargi.pl/okragle-okulary-korekcyjne-to-prawdziwy-hit/