Chada Proceder – marka odzieżowa Chady

Chada, czyli Tomasz Chada to warszawski raper, znany również jako „Ciemnej Strony Zwierzchnik”. Tragicznie zmarły w 2018 roku Chada był jednym z czołowych reprezentantów nurtu ulicznego rapu. Znaliśmy go przede wszystkim z kolaboracji ze składem Molesta Ewenement oraz z owocnej współpracy z wytwórnią Step Records. Chada był jednym z najważniejszych raperów polskiej sceny hip – hopowej. W tekście przybliżymy historię powstania marki odzieżowej założonej przez Chadę – Chada Proceder.

Chada – krótki opis rapera i debiutanckiej płyty Proceder

Raper wydał w swojej karierze sześć solowych albumów studyjnych (wszystkie znajdziecie tutaj). W 2009 roku Chada zadebiutował pytą pod tytułem „Proceder”. Album dał raperowi przepustkę do licznej grupy odbiorców w hip – hopowym świecie, a także spotkał się z bardzo przychylną opinią ze strony recenzentów muzycznych. Płyta będącą jednym z najczęściej kupowanych bestsellerów polskiego rapu doczekała się swojej reedycji. Poza tym Chada wydał także inne płyty, z których aż cztery dostały nagrody w postaci złotej lub platynowej płyty. Tymi albumami są: „Efekt porozumienia”, „Syn Bogdana”, „Jeden z Was”.

Marka odzieżowa Chada Proceder

Niewątpliwie pomysłem do nazwania marki odzieżowej była debiutancka płyta Chady. Chada Proceder jest marką dobrze znaną na polskim rynku odzieży hip – hopowej, zarówno dla fanów Chady, jak i całej społeczności hip – hopowej. Markę stworzył sam raper Tomasz Chada, który nadał jej nie tylko nazwę, ale również ducha ulicznego stylu. Ubrania marki Chada proceder to przede wszystkim połączenie miejskiego stylu zgodnego z trendami obowiązującymi na rynku streetwear’owym oraz pierwiastka ulicznego rapu. Ubrania tej marki odzieżowej zasługują na szczególną uwagę ze względu na wiele czynników. Poniżej przedstawiliśmy kilka z nich.

Chada Proceder – najwyższa jakość

Ubrania marki odzieżowej Chada Proceder cieszą się nienaganną opinią wśród kupujących. Są to oryginalne ubrania szyte w Polsce, tworzone z najwyższą dokładnością z dobrych jakościowo materiałów. Trwałe nadruki, jakościowy materiał, szeroka gama rozmiarów oraz oferta skierowana nie tylko dla mężczyzn, ale również dla pań. Dlatego decydując się na odzież tej marki odzieżowej stawiasz nie tylko na pożądany design, ale również na odzież, która przetrwa lata, bez względu na to ile razy ją wypierzesz i w jakich warunkach będziesz ją nosił – wiadomo, wszystko w granicach rozsądku!

chada t-shirt

Chada Proceder – dla panów i pań

Chada Proceder oferuje klientom nie tylko ubrania dla mężczyzn, również panie, które cenią twórczość warszawskiego rapera znajda dla siebie ciekawe elementy garderoby. Marka odzieżowa oferuje całą gamę różnego rodzaju odzieży, począwszy od koszulek, poprzez bluzy, spodnie, oraz wiele akcesoriów. Każdy produkt został zaprojektowany tak, by idealnie nawiązywać do twórczości Tomasza Chady, co czyni je naprawdę wyjątkowymi.

chada proceder

Chada Proceder – twórczość rapera

Zarówno koszulki, bluzy, jak i spodnie produkowane są w pełni w Polsce i robione z dobrych materiałów. Przyjemne w dotyku ubrania oddają ducha mody streetwearowej, ale również oddają w pełni twórczość Tomasza Chady. Nadruki wykonane z wysokiej jakości materiałów przedstawiają liczne nawiązania do tekstów rapera, jego całej twórczości i sylwetki artysty. Dla fanów Tomasza Chady jest to świetna okazja by zadowolić potrzeby fana nie tylko poprzez zakup płyt, ale również przez zakup odzieży, by utożsamić się w pełni z Chadą. Jeśli więc jesteś fanem Chady, nie zwlekaj i zapoznaj się z marką odzieżową powiązaną ściśle z raperem.