Dmuchańce ogrodowe dla najmłodszych

Nie tylko wakacje stanowią świetny czas na to, by uatrakcyjnić swoim pociechom wolny czas i zapewnić im aktywną i kreatywną rozrywkę. Dmuchańce ogrodowe to również świetne urozmaicenie urodzinowych przyjęć, ponieważ dzięki tego rodzaju zabawkom dzieci wypełniają swój czas radością i uśmiechem.

Takie wspomnienia pozostaną w ich głowach na zawsze. Będą bowiem najlepszą odskocznią od wspomnieć, kiedy to dzieciaki siedziały wyłącznie przed szarym monitorem komputera, bądź z tabletem w ręce. Jeżeli tylko maluchy nie maja zaplanowanego czasu w postaci innych zajęć, warto pomyśleć o dmuchanym zamku itp. Dzieci będą tym zachwycone.

Dmuchane zabawki na przyjęciu urodzinowym

Przychodzi taki moment, kiedy dziecko zaczyna odliczać dni do swoich kolejnych, ale jakże ważnych w jego krótkim życiu urodzin. Czy nie byłoby zadowolone, kiedy podczas przyjęcia na podwórku powstałby ogromny dmuchany zamek?

Z pewnością byłoby najszczęśliwsze na świecie. Zabawki dmuchane często są wypełnione wodą. Jest to oczywiście ich inna wersja, która przewiduje zjeżdżalnie z możliwością wylądowania w baseniku. Jest to bardzo bezpieczna alternatywa dla innych konstrukcji, jak zjeżdżalnie na placach zabaw, gdzie może dojść do niefortunnego upadku dziecka, jego potknięcia, a tym samym nabiciu sobie porządnego guza.

Dmuchańce ogrodowe dla najmłodszych

W dmuchanych zabawkach właśnie ślizgawka jest często najbardziej pożądana. Dzięki pomysłowości producentów nowoczesne modele wyposażone są zazwyczaj w dodatkowe elementy ozdobne, jak figurki zwierząt, palmy itp. Jeżeli dziecko wykazuje już pewne zainteresowania w określonej dziedzinie, warto dobrać taką zabawkę do ciekawiącego je tematu.

Wodne zjeżdżalnie dmuchane

Kiedy na zewnątrz panuje upał, a dzieciaki spędzają swój wolny czas wyłącznie z pilotem w ręku, warto je zmobilizować do dodatkowej aktywności fizycznej ciekawą formą i wielobarwną kolorystyką dmuchanych zjeżdżalni.

Najlepiej wybrać model z niewielką zjeżdżalnią oraz basenikiem wyposażonym w fontannę. Dzięki podłączeniu w formie ogrodowego węża w ciągu chwili dzieci będą mogły rozruszać się na świeżym powietrzu. Wodna zjeżdżalnia to najlepsza metoda ochłodzenia się w upalne dni.

Niezbędny element – basen

Jeżeli przed domem, bądź za nim rozpościera się chociażby niewielka wolna przestrzeń, warto pomyśleć o zakupie dmuchanego basenu dla swoich dzieci. Z pewnością będą one bardzo zadowolone z takiego rozwiązania i możliwością korzystania z wodnych atrakcji na wyciągnięcie ręki.

Warto także pomyśleć o basenie rodzinnym. Wspólnie spędzony czas z dziećmi na pewno nigdy nie zostanie zapomniany. Co więcej, takie rozwiązanie pozwoli również dorosłym ochłodzić się, kiedy termometry wskazują bardzo wysokie liczby.

Można zatem zainwestować w basen, którego minimalne rozmiary to około 3 x 2 x 0,5m. Jeżeli dziecko jest zbyt małe n taki basen, wtedy można pomyśleć o zakupie brodzika. Maluchowi nie grozi w nim żadne niebezpieczeństwo, a mimo to zajmie się ono wodną atrakcją najlepiej, jak potrafi. Atutem dmuchanych zabawek jest także możliwość zyskania dodatkowych minut na odpoczynek, kiedy dzieci będą korzystać ze słońca i wody.