Jak znaleźć dziewczynę?

Miłość jest czymś zdecydowanie najpiękniejszym w całym tym brudnym i szarym świecie, dlatego oczywiste jest, że każdy chciałby ją znaleźć. Być może jednak tobie póki co się nie poszczęściło. Mimo że jesteś facetem otwartym i śmiałym i z chęcią nawiązujesz nowe znajomości, wciąż nie natrafiłeś na tą jedyną, z którą chciałbyś spędzić resztę swojego życia. Starasz się i jej szukasz, ale nie przynosi to żadnych większych rezultatów. Co możesz zatem jeszcze zrobić, by ostatecznie trafić na tę dziewczynę, z którą chciałbyś spędzać każdy swój dzień i przeżywać z nią najpiękniejsze momenty życia?

Miłości możesz szukać dosłownie wszędzie. Próbuj się zatem nie ograniczać. Nie koncentruj się na samym znalezieniu dziewczyny, ale na poznawaniu nowych ludzi, wśród których być może trafi się ta wybranka twojego serca. Bądź otwarty na świat. Bądź otwarty na nowe znajomości. Nie zamykaj się w sobie i nie załamuj się, bo w taki sposób jedynie zrazisz do siebie innych ludzi. Twoja postawa nie może też krzyczeć „szukam dziewczyn„. Jeżeli w każdej napotkanej kobiecie będziesz od razu widzieć swoją drugą połówkę, płeć przeciwna szybko to wyczuje i nie będzie chciała się w nic angażować. Dziewczyny nie lubią namolnych mężczyzn. Nie możesz być zbyt natarczywy, bo w takim wypadku wyjdziesz na desperata. Póki co ciesz się po prostu życiem, rób nowe rzeczy i rozwijaj własne zainteresowania. Staraj się bywać w rozmaitych miejscach, korzystaj z imprez towarzyskich i wychodź ze znajomymi na miasto. Podczas każdej z tych sytuacji masz szansę na poznanie naprawdę ciekawych dziewczyn. Musisz zacząć je tylko zauważać.

Nie możesz być zatem zbyt nachalny czy natarczywy, ale bierna postawa także nie zapewni ci żadnych korzyści. Kobiety mimo wszystko lubią być adorowane. Lubią czuć się ważne i chcą, aby mężczyźni o nie zabiegali. Nie dziw się zatem, że nie znalazłeś jeszcze swojej drugiej połówki, jeżeli nigdy nie wychodzisz z inicjatywą i to dziewczyna zawsze musi robić ten pierwszy krok. Stań się prawdziwym mężczyznom. Nawet jeśli na ogół nie jesteś zbyt śmiały, możesz nauczyć się odwagi – zacznij podchodzić do obcych piękności w klubach i na imprezach, by pogadać z nimi chociażby przez kilka minut. A jeśli uznałeś już, że w twoim najbliższym otoczeniu nie poznasz nikogo ciekawego, pójdź o krok dalej i zacznij umawiać się na randki przez Internet. Załóż konto na jednym z przeznaczonych do tego portali, zaznasz opcję „szukam dziewczyny”, uzupełni swój profil i pisz do interesujących cię dziewczyn. Nie muszą to być poważne spotkania, ale może zdarzyć się tak, że któreś z nich przerodzi się w coś dłuższego i stałego. Daj sobie szansę. Nie bój się korzystać z różnych opcji.

Czasami też, by znaleźć dziewczynę, trzeba po prostu… przestać jej szukać. Nie rób niczego na siłę. Daj sobie trochę odetchnąć, zapomnij na moment o tej całej gonitwie za miłością, a istnieje spora szansa, że uczucie znajdzie cię samo. Miłość przychodzi często w tych najmniej spodziewanych momentach. Ty musisz ją tylko zauważyć.