4 sposoby na niezapomniane Walentynki

Gdy w sklepowych witrynach zaczynają królować serca i czerwone róże to znak, że zbliżają się Walentynki. Choć Internet pęka w szwach od kreatywnych pomysłów, to ich liczba potrafi przyprawić o ból głowy. Oto artykuł na ratunek niezdecydowanym – cztery wyjątkowe pomysły na Dzień Zakochanych.

SKOK NA BUNGEE

Listę zaczynamy z wysokiego C. To pomysł dla par kochających adrenalinę, tych pozytywnie zakręconych i nieznoszących nudy.

Termin ważności vouchera to zazwyczaj 12 miesięcy od dnia nabycia, zatem wielbiciele wyższych temperatur mogą poczekać z jego realizacją na cieplejsze dni. Natomiast ci, którym niestraszne mroźne powietrze, mogą (o ile pozwolą na to warunki atmosferyczne) skorzystać z niego dokładnie w Dzień Zakochanych.

Upewnijcie się, że nie ma żadnych przeciwwskazań i wyjdźcie, a raczej wyskoczcie, ze strefy własnego komfortu.

ROMANTYCZNY DOMEK DLA DWOJGA

Dźwięk palącego się w kominku drewna, butelka schłodzonego szampana czekająca na uroczyste otwarcie, bukiet czerwonych róż leżący obok, a za oknem iskrzące się od mrozu połacie śniegu.

Weekend w romantycznym domku dla dwojga, to pomysł na Walentynki w klasycznym wydaniu. Warto już wcześniej przejrzeć dostępne oferty, gdyż fanów klasyki jest wielu i najlepsze propozycje znikają niczym świeże bułeczki. Czy można znaleźć lepszy dowód, na to, że warto?

PODRÓŻ KULINARNA

Skoro jesteśmy przy temacie podróży, to co powiecie na taką, która nie wymaga od was opuszczania własnej kuchni? Przenieście się do odległych krajów dzięki waszym kubkom smakowym.

Wspólne gotowanie, to doskonały pomysł na walentynkowy wieczór dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na Romantyczny domek dla dwojga.

Co ugotować? Zafundujcie sobie podróż sentymentalną i odtwórzcie smaki poznane podczas ostatniej, wspólnej wyprawy. A jeśli nie lubicie oglądać się za siebie, wybierzcie coś tradycyjnego dla kraju, który chcielibyście odwiedzić w przyszłości.

PIERWSZA RANDKA NA BIS

Lubicie wspominać wspólne chwile? Często wracacie pamięcią do tych wyjątkowych dni, w które budowaliście łącząca Was po dziś dzień więź?

Co powiecie na romantyczny powrót do przeszłości?

Pomysł jest prosty – odtwórzcie Waszą pierwszą randkę! Tym razem bez podenerwowania, niepewności i bez spoconych dłoni. A w ciepłej atmosferze wypełnionej radosnymi wspomnieniami.

Walentynki to dzień na cześć zakochanych, pamiętajcie jednak, że łączące was uczucie warto celebrować częściej, niż raz do roku! Bo czym byłoby życie bez miłości?