Wykupienie prenumeraty to jeden z najbardziej opłacalnych sposobów na terminową dostawę najczęściej czytanych gazet i czasopism. Zakupione magazyny trafiają na adres odbiorcy, do najbliższego kiosku lub dostarczane są w formie elektronicznej. Stali czytelnicy mogą w ten sposób nie tylko regularnie je otrzymywać, ale też zyskiwać wiele specjalnych dodatków oraz korzystać z różnych atrakcyjnych promocji.

Stała cena i większa wygoda

Decydując się na prenumeratę, każdy czytelnik zyskuje pewność, że na okres jej zamówienia gazeta zawsze będzie miała stałą cenę. Na dodatek cena prenumeraty jest znacznie niższa, niż ma to miejsce w przypadku gazety nabywanej tradycyjnie w salonie prasowym czy kiosku. Każdy pojedynczy egzemplarz magazynu „Wysokie Obcasy Extra” zakupiony w prenumeracie może być dzięki temu o wiele tańszy.

Każda zamawiana w prenumeracie gazeta to również gwarancja wygody. Sposób dostawy wybierany jest zgodnie z wyborem klienta, a w więc możliwie najbardziej dla niego korzystny. Gazeta może być przynoszona przez listonosza lub odbierana w najbliższym kiosku. W obu przypadkach czasopisma dostarczane są wczesnym rankiem, dzięki czemu każdy czytelnik może zasiąść do lektury już przy śniadaniu.

Wydania elektroniczne

Elektroniczne wydania są wiernymi kopiami tradycyjnych, papierowych gazet. Posiadają dokładnie takie same artykuły redakcyjne oraz formę, jednak czytane mogą być jedynie na ekranie komputera, tabletu, smartfona lub czytnika e-booków. Ich zaletą jest szeroka dostępność, ponieważ mogą być przeglądane o dowolnej porze i w każdym miejscu. Prenumeratorzy wydań elektronicznych mogą liczyć na specjalne redakcyjne dodatki, których nie można kupić w żadnym kiosku. Wydawnictwa te dostępne są jedynie w prenumeracie, dlatego warto ją wykupić. Prenumerata online jest bardzo opłacalna także w przypadku nabywania czasopism o charakterze niszowym. Do salonów prasowych i kiosków trafia zwykle znacznie mniej ich egzemplarzy, dlatego są szybciej wyprzedawane i ich zakup może być nieco trudniejszy. Wykupienie elektronicznej prenumeraty daje nieskrępowany dostęp do każdego wybranego magazynu, dzięki czemu do lektury zasiąść można w dowolnej chwili.

Promocje dla prenumeratorów

Rozmaite promocje kierowane wyłącznie do prenumeratorów to kolejna zalet tej formy kupna gazet i czasopism. Bardzo często regularne wydania uzupełniane są różnymi pismami dodatkowymi, drukowanymi w niższym nakładzie wyłącznie dla prenumeratorów. Nie można ich kupić w żadnym kiosku, dzięki czemu klient zyskuje dostęp do unikalnych artykułów, reportaży, wywiadów oraz innych interesujących treści, które nierzadko nie odbiegają pod względem jakości od głównej zawartości prenumerowanego pisma. Prenumerata pozwala także na uzyskanie wielu cennych informacji dotyczących konkursów, prezentów czy kolekcji dołączanych do wybranego magazynu. Możliwość dostępu do wszystkich wypuszczanych w okresie trwania prenumeraty wydań znacząco zwiększa prawdopodobieństwo skorzystania z atrakcyjnych promocji. Różne pisma kobiece, na przykład „Wysokie Obcasy Extra”, bardzo często wypuszczają specjalne zniżki i rabaty na płyty, książki oraz innego rodzaju wydawnictwa. Dzięki temu wykupienie prenumeraty może być skutecznym sposobem na uzyskanie dodatkowego prezentu.

Prenumerata w RUCH-u

Oferta prenumeraty teczkowej w RUCH-u daje gwarancję pewnego odbioru gazety w określonym terminie oraz o dowolnej porze. Dzięki temu czytelnik nie minie się z listonoszem i będzie mógł spokojnie odebrać swój magazyn na przykład wracając z pracy. Do dyspozycji klientów pozostawiono ponad 2 200 salonów i kiosków w całym kraju. Decydując się na współpracę z prenumerata.ruch.com.pl, uzyskać można dostęp do ogromnej bazy tytułów. Klient może zamówić regularną dostawę wielu różnych gazet i czasopism. Za każdym razem płaci jednorazowo, otrzymując stałą, niską cenę oraz pojedynczą fakturę. Dodatkową zaletą jest fakt, że prenumerata może być wliczona w koszty działalności. Na dodatek dostawa do RUCH-u zawsze jest darmowa, dzięki czemu na zakupie czasopism można sporo zaoszczędzić.