Nadruki na ubraniach, których nie da się przegapić

Nowoczesne stroje codzienne i sportowe często ozdabiane są ciekawymi, nietypowymi nadrukami. Ich najprostsze wersje zazwyczaj przedstawiają jedynie logo producenta, jego nazwę lub krótkie hasło. Inne, bardziej skomplikowane, to jednak całe obrazy. Dlaczego są tak popularne?

Nadruk, który wyraża to, co myślisz lub lubisz

Wiele nadruków wykonywanych na koszulkach skierowanych jest do konkretnych subkultur. Pokazują to, co myślą i lubią ich członkowie, dzięki czemu łatwiej mogą się oni przekonać do danego stroju, który wyraża ich charakter i zamiłowania. Co więcej, ten specyficzny styl łączy też poszczególnych członków grupy, pomagając im w łatwiejszej identyfikacji oraz sprawiając, że czują się bardziej zwartą społecznością.

Nadruki, które wyrażają pewne emocje i poglądy, mogą nawiązywać między innymi do tak zwanego “stylu kibolskiego”. Wśród nich znaleźć możemy między innymi koszulki marki Octagon z serii Public Enemy, które cechują się bardzo wyrazistymi, dużymi nadrukami na klatce piersiowej oraz plecach. Ich mocna kolorystyka i charakterystyczne wizerunki sprawiają, że nikt ich nie przegapi – i na pewno nie pomyli subkultury, do której należy mężczyzna noszący takie ubranie.

Nawiązanie do hobby

Kolejnym typem nadruków, o których nie można zapominać, są te, które nawiązują do ulubionych sportów, w tym między innymi do sportów walki. Ubrania dla osób, które się w nich lubują, mają bardzo charakterystyczny styl i krój, który pomaga w podkreśleniu pięknej rzeźby ciała, a także samym swoim wyglądem zachęca do dalszych treningów. Ubrania tego typu noszą osoby silne, przebojowe i niebojące się wyzwań – takie właśnie są też stroje, które mogą dla siebie znaleźć.

Na uwagę zasługują w tym przypadku zarówno męskie, jak i damskie stroje, które na pewno przypadną do gustu nowoczesnym, przebojowym i bezkompromisowym osobom.

Nie tylko na koszulkach

Obecnie żyjemy w dobie masek, których używać musimy praktycznie wszędzie. Nic więc dziwnego, że również one zaczęły wyrażać nasze uczucia, myśli, hobby czy też ulubione motywy. Podobnie jak T-shirty, coraz częściej zaopatrzone są w intrygujące nadruki, które nadają im unikatowego charakteru i przyciągają spojrzenia.

Świetnym przykładem mogą być tutaj zarówno maski, jak i kominiarki marki Octaogn, które podobnie jak koszulki tej firmy cechuje najwyższa jakość wykonania, w tym również nadruku. Żywa kolorystyka, wyraziste wzory to bez wątpienia znaki rozpoznawcze marki, które sprawiają, że jest chętnie wybierana przez osoby lubujące się w niecodziennym, sportowym i casualowym stylu.

Na kominiarkach marki Octagon znaleźć można między innymi wizerunki rodem z horroru, jak ghul, bad clown, devil czy skull in fire. Z kolei na maskach nie zabrakło motywów rodem z filmów i gier s-f oraz znaku biohazard. Na pewno każdy znajdzie wśród nich coś ciekawego dla siebie.