Najlepsza lokówka

W domowym zaciszu również możemy przygotować fryzurę jak z najlepszych katalogów fryzjerskich czy z fryzjerskich salonów. Oczywiście potrzebny jest do tego odpowiedni sprzęt, którego na szczęście nie brak dzisiaj ani w stacjonarnych, ani w internetowych sklepach z AGD czy z wyposażeniem salonów fryzjerskich oraz stylistycznych. Zanim jednak skusisz się na pierwszy lepszy produkt, który będzie akurat w promocyjnej cenie lub który skusi cię designem, warto sprawdzić przynajmniej jego podstawowe parametry oraz sprawdzić, czy owa, naszym zdaniem, najlepsza lokówka faktycznie w rzeczywistości taka jest. Istotna przy wyborze lokówki jest przede wszystkim grubość naszych włosów oraz to, jaki rodzaj skrętów włosów nas interesuje.
W rankingach najlepszych lokówek najczęściej sprzedającym się w tym roku produktem jest lokówka Babyliss Curl Secret C1100. Głównym powodem, który sprawia, że jego posiadaczki są naprawdę zadowolone z zakupu, jest możliwość ustawienia temperatury aż w 9 różnych konfiguracjach. Model ma moc 42W, jednak nie zmienia to możliwości, jakie daje. Minimalna temperatura, jaką dysponuje, wynosi 130 stopni Celsjusza, maksymalna temperatura to aż 210 stopni Celsjusza. Urządzenie również w bardzo krótkim czasie jest zdolne do pracy, czas nagrzewania się prostownicy wynosi nie więcej, jak 30 sekund.
Producent dba również o bezpieczeństwo osób korzystających z tej obecnie najlepszej lokówki na rynku. Do każdego egzemplarza dokładana jest ochronna rękawica, dzięki której możliwe jest w pełni bezpieczne układanie wymarzonej fryzury. Dodatkowym atutem jest również czujnik bezpieczeństwa, odcinający dopływ prądu po sześćdziesięciu minutach, działający automatycznie. Etui odporne nawet na wysokie temperatury oraz długi, bo aż 3-metrowy kabel, to kolejne zalety tego produktu.
Drugim z najlepszych produktów, jakie ostatnio królują na rynku, jest model Remington Ci95.

www.latawcedmuchawce.pl