Sfera dodatków do odzieży z każdym rokiem się powiększa. W efekcie zarówno panie jak i panowie mają szerokie pole do manewru by podkreślić istotne dla siebie wartości oraz zwrócić uwagę niebanalnym, stylowym dodatkiem. Jednak co wybrać? Produktów jest sporo, co sprawia niemały problem. Bardzo łatwo jest się dać ponieść zakupowemu szaleństwu. W rezultacie zamiast ciekawego dopełnienia, zyskuje się kontrasty, które fakt zwracają uwagę, ale nie w pozytywny sposób.

Zegarek głównym dodatkiem

Wydawać by się mogło, że w erze smartphonów, zegarki wyjdą z mody i przestaną być potrzebne. Nic bardziej mylnego. Zegarek naręczny znajduje się ciągle na szczytach list zakupowych nowocześnie zorientowanych osób. Jest to dodatek, który potrafi szybko dopełnić zarówno formalny, jak i bardziej casualowy styl ubioru. Ponadto dobrze dopasowany zegarek potrafi wyrazić sporo naszych preferencji oraz zorientowania na styl. Jest to nie tyle dodatek, co narzędzie, które wydajnie służy budowaniu osobistego, pozytywnego wizerunku. Jednak jak każde narzędzie, musi być odpowiednio dobrane. Na rynku istnieje całe mnóstwo marek, które oferują najróżniejsze rodzaje zegarków. Nie ma „uniwersalnego” rozwiązania, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Jednak istnieją marki, których produkty bardziej przemawiają do potrzeb nowoczesnych konsumentów. Dobrym tego przykładem jest jakikolwiek zegarek Timberland. Marka ta jest obecna na rynku od wielu lat – idzie ona za zmieniającymi się trendami, jak i je wytycza. Zegarek TImberland to jakość sama w sobie. Każda nowa linia jest długo wyczekiwana przez tysiące zdeklarowanych odbiorców na całym świecie. Elementem zwracającym uwagę w zegarkach Timberland jest to, że utrzymane są one w jednej przeważającej tonacji. Jednak nie oznacza to, że są one powtarzalne lub nudne. Każdy zegarek Timberland to małe designerskie i technologiczne dzieło sztuki. Osiągnięcie tak dużej różnorodności w produktach przy zachowaniu spójnego wyglądu między każdym oferowanym wariantem, jest wyczynem, który zrealizowało niewiele światowych marek. Nie dziwi wtedy fakt, że zegarki od TImberland cieszą się niesłabnącą popularnością.

Marka, której można być pewnym

Wybierając dodatki biżuteryjne na lato, trzeba być pewnym jakości, którą się nabywa. Biżuteria to świat sam w sobie i każdy element musi się ze sobą łączyć. Spowodować negatywny kontrast jest bardzo łatwo, dlatego każdy zakup trzeba gruntowanie przemyśleć. Lato to czas promocji zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sieciowych. Oznacza to z jednej strony, że można bez większych problemów kupić produkt (np. zegarek) uznanej marki w korzystnej cenie, z drugiej jednak strony kierowanie się upustem w cenie jest złym wyznacznikiem do jakościowych zakupów. Pamiętajmy, że biżuteria dopełnia wyglądu i prezencji, a nie stanowi główny element. Drobne, gustowne oraz stylowe dodatki sprawdzą się lepiej niż ostentacyjne warianty. Dobranie odpowiednich dodatków pod swój styl zawsze zajmie trochę czasu. Do pełni lata jeszcze trochę, warto wykorzystać ten czas by stworzyć sobie zaplecze dodatków, z którego będzie można czerpać w każdej sytuacji.