Gładkie nogi już na zawsze

0
1320

Marzysz o idealnie gładkich nogach, komforcie podczas wakacyjnych wojaży? Nie chcesz tracić czasu na regularną depilację zbędnego owłosienia? W końcu jest skuteczny sposób na to, by pozbyć się niechcianych włosków raz na zawsze. Z pomocą przychodzi depilacja laserowa, która w sposób całkowicie nieinwazyjny, bezpieczny, a przede wszystkim skuteczny usuwa włosy z wybranej części ciała. Dowiedz się więcej o zabiegu, który dzisiaj cieszy się ogromną popularnością i jest najczęściej wykonywany w ramach medycyny estetycznej.

Na czym polega depilacja laserem?

Aby móc usunąć całkowicie zbędne owłosienie i móc wyrzucić maszynki, depilatory czy kremy do usuwania włosków, należy przeprowadzić co najmniej kilka zabiegów laserowych. Z reguły jest do od 3 do 7 zabiegów. Wiele zależy od wybranej części ciała, ale również samej struktury włosków – lepiej niszczone jest owłosienie ciemne i grube.

Każdy zabieg trwa od kilku do maksymalnie kilkunastu minut. Przykładowo, depilacja pach trwa nie więcej niż 2 minuty. Przy zastosowaniu lasera nowoczesnej generacji, pacjent nie odczuwa bólu, ponieważ urządzenie posiada nakładkę chłodzącą, która działa jak naturalny znieczulacz. Ponadto, innowacyjne depilatory laserowe automatycznie dobierają moc działania, co zapobiega poparzeniom i innym powikłaniom oraz gwarantują całkowitą skuteczność.

Sam zabieg jest realizowany przy zastosowaniu nowoczesnej technologii. Polega na przykładaniu głowicy do wybranej partii ciała. Wtedy laserowe wiązki światła wnikają w głąb skóry, aż docierają do głównego barwnika włosków, czyli melaniny, skutecznie likwidując go.

Na jakich partiach ciała może być realizowana depilacja laserowa? Warszawa, jak i inne duże miasta na terenie całego kraju oferują profesjonalne zabiegi bez względu na wybraną partię. Najczęściej włoski usuwa się na nogach, w okolicach pach i bikini. Panie decydują się też na usunięcie wąsika nad górną wargą. Warto zaznaczyć, że trwałe usuwanie owłosienia staje się też coraz bardziej popularne wśród panów. Ci decydują się usunąć włosy z pleców, pośladków czy klatki piersiowej.

Na jakie efekty można liczyć?

Włosy nie odrastają już nigdy więcej, a skóra pozostaje idealnie gładka. Aby zachować optymalne efekty zabiegów laserowych, zaleca się wykonywanie przypominającego zabiegu raz w roku. Nie bez powodu to najbardziej popularny zabieg w gabinetach kosmetycznych, a konkuruje z nim chyba tylko endermologia. Warszawa, ale też inne metropolie naszego kraju oferują pełen profesjonalizm w tym zakresie, na światowym poziomie.